W naszym Przedszkolu powstał ZIELNIK EDUKACYJNO-TERAPEUTYCZNY.
W mijającym tygodniu dzieci wszystkich grup wysadziły cebulki tulipanów, żonkili, hiacyntów i krokusów, aby na wiosnę obserwować jak wyrastają i rozkwitają. Posadzone są też byliny i miniaturki krzewów. Na wiosnę dzieci  zasieją zioła, warzywa i kwiaty.
Cieszymy się kolejną inicjatywą w naszym Przedszkolu. Zielnik będzie służył wsparciu rozwoju dzieci, szczególnie w zakresie edukacji przyrodniczej i zdrowotnej. Dzieci będą uczyły się współdziałania, rozbudzały ciekawość poznawczą, rozwijały umiejętność obserwacji i wnioskowania oraz wrażliwość estetyczną i dbanie o otoczenie.
Zielnik będzie też wspaniałym miejscem do pracy z dziećmi ze SPE, zapewniając im wrażenia sensoryczne, wyciszenie, koncentrację i kojący, bezpośredni kontakt z naturą.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk