18 listopada 2021 r. do naszego przedszkola przyjechał Teatr Conieco i wystawił przedstawienie pt. „Królem być”. 

Przedszkolaki obejrzały opowieść o młodym lwie, który był dumny ze swojej siły i sprytu. Chwalił się przed ojcem, że jak dorośnie, wszyscy będą bać się nowego króla.
Ojciec pouczał go, że siła i spryt potrzebne są tylko w czasie polowania, a nie do straszenia innych, oraz, że warto szanować wszystkich i mieć dużo przyjaciół. Opowiedział też jak mała małpka uratowała mu kiedyś życie, bo była jego przyjaciółką.
Młody lew wyruszył więc na poszukiwanie przyjaciół. Wkrótce przekonał się, że przyjaźń to wspaniała przygoda. Z wielkim zapałem pomagał choremu słonikowi i jego mamie. Z gorylem stworzył zespół cyrkowy, żeby rozweselić sępa. Angażując się we wszystko całym sercem, świetnie się bawił i zyskał wielu przyjaciół.
Dumny ojciec chwalił go teraz i cieszył się, że syn rośnie na wspaniałego władcę.

To było piękne i pouczające przedstawienie, które wszystkim dzieciom bardzo się podobało.

 

 

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk