18 maja w naszym przedszkolu odbył się dzień talentów.

Dzieci z grupy III oraz 5-latki z grupy IV rozpoczęły ten dzień od aktywnego słuchania utworu muzycznego „Bal Straszydeł”. Następnie wykonały inscenizację słuchanej muzyki w tańcu. W ramach wprowadzenia w działania plastyczne przedszkolaki obejrzały film
pt. „Jak powstało pismo?” i wykonały swoje własne tabliczki pokryte plasteliną, na których rysowali patykiem hieroglify tworząc alfabet obrazkowy. W drugiej części dnia dzieci wykonały eksperymenty : wulkan oraz ciecz nienewtonowska.

Dzieci z grupy II oraz 4-latki z grupy IV w pierwszej części dnia w ramach kółka plastycznego wykonały obraz „Słoneczniki”  Vincentego van Gogha. W drugiej części dnia dzieci w ramach kółka artystycznego zatańczyły taniec z chustami, zaś w ramach kółka naukowego wykonały doświadczenie z rozkwitającym kwiatem.

Dzieci z grupy I ten dzień spędziły na zabawie i również wykonały doświadczenie
z rozkwitającym  kwiatem. Wykonały także karty pracy oraz zatańczyły taniec Seven Jumps.