Dzień Dziecka to święto, które uwielbiają wszystkie dzieci.  Niewątpliwie jest to dzień pełen uśmiechów, zabawy, niespodzianek i wielu niezapomnianych wrażeń! W Naszym Przedszkolu tego dnia również nie zabrakło atrakcji. Już od samego rana panowała radosna atmosfera, która udzielała się każdemu. Na początku wszystkie dzieci, z każdej grupy spotkały się, aby wspólnie świętować. Były tańce i zabawy ruchowe. Jednak największą niespodzianką dla dzieci było… KINO! Każdy otrzymał bilet, popcorn i rozpoczęliśmy oglądać film pt. „Śmieciarka”. Dzieci były niezwykle zaciekawione. Na zakończenie zaśpiewaliśmy sto lat, a przedszkolaki otrzymały upominki. W imieniu Pani Dyrektor i całego Grona Pedagogicznego wszystkim dzieciom życzymy dużo radości podczas codziennego poznawania świata.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk