W czerwcu w każdej z grup obchodziliśmy  Święto Rodziny połączone z uroczystym zakończeniem roku przedszkolnego. Uroczystość ta w grupach 3 i 4 latków odbyła się w formie warsztatów. W grupie trzylatków całe rodziny wzięły udział w zabawach z chustami Klanza. Dzieci sprawiły rodzicom niespodziankę w postaci przygotowanych wierszyków i piosenki oraz własnoręcznie wykonanych upominków. W grupie czterolatków  dzieci zaśpiewały 2 piosenki: "Wiosna" i "Moje małe serce" - pełne życzeń dla rodzicowi. Były podziękowania, życzenia i  prezenty. Spotkanie poprowadzone zostało metodą Weroniki Sherborne i  inspiracjiami ruchowo-muzycznymi M. Tomaszewskiej.Wspólnie przypomnieliśmy sobie jak to było kiedyś kiedy byliśmy bardzo mali i uświadomiliśmy jak ważne jest bycie razem. Grupa pięciolatków i kilkoro dzieci z grupy cztero-pięciolatków w tym roku żegnały przedszkole. Dzieci zaprezentowały swoje umiejętności w przedstawieniach: pięciolatki  "Jaś i Małgosia", a cztero-pięciolatki "Jak mama tatę poznała". Oglądanie małych aktorów dostarczyło rodzicom wiele radości i łez wzruszenia. Dzieci wręczyły rodzicom piękne upominki, a następnie otrzymały z rąk Pani Dyrektor dyplomy ukończenia przedszkola. Pani Dyrektor podziękowała również rodzicom, którzy aktywnie włączali się w życie przedszkola wręczając dyplom "Przyjaciela Przedszkola". W każdej z grup po części artystycznej czekał słodki poczęstunek. Ten wspólny czas sprawił wszystkim wiele radości!

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk