KOSZULKI PRZEDSZKOLNE:

Koszulki przedszkolne kupujecie Państwo bezpośrednio na stronie internetowej producenta:

Należy wejść na stronę, otworzyć zakładkę sklep internetowy i wpisać hasło: delasalle
Następnie wybrać koszulki – macie Państwo pod koszulką w „szczegółach” podane wymiary koszulek (standardowe rozmiary to dla dzieci młodszych 3/4 a starszych 5/6) i przejść do zakupu.
Każda zakupiona koszulka będzie miała logo przedszkola mimo, że nie ma go na zdjęciu.
Proszę o składanie zamówień jak najszybciej, ponieważ później będzie długi okres oczekiwania.

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW na rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023:

SPOTKANIE ORGANIZACYJNE DLA RODZICÓW odbędzie się 31 sierpnia br. (środa) o godz. 16.00

Na zebranie nie zabieramy dzieci i prosimy o obecność tylko jednego rodzica.

WYPOSAŻENIE DZIECKA:

Co powinno zabrać 3 letnie dziecko idące do przedszkola:

1. Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
    2. Kocyk (mały polar), poduszka (mały jasiek) – zapakowane w worek tekstylny i podpisane.
    3. Kubeczek plastikowy, szczoteczka i pasta do zębów, podpisane imieniem i nazwiskiem.
    4. Zapasowe ubranko w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem, pozostawionym w szatni (spodenki, koszulka, majteczki, rajstopki lub skarpetki).
    5. Chusteczki higieniczne – suche i mokre (jedno opakowanie na miesiąc)

Co powinien zabrać rodzic, którego dziecko idzie pierwszy raz do przedszkola:
• Uśmiech na twarzy - ponieważ dziecko bardzo dokładnie ją obserwuje.
• Zaufanie do nauczycielek i całego personelu przedszkola.
• Sto procent pewności, że dziecko sobie poradzi.

Co powinny zabrać pozostałe dzieci idące do przedszkola:
1. Kapcie podpisane imieniem i nazwiskiem, na rzepy, koniecznie antypoślizgowe.
2. Strój gimnastyczny (koszulka i spodenki za kolana ) w worku tekstylnym, podpisanym imieniem i nazwiskiem.

1. Kubeczek plastikowy szczoteczka i pasta do zębów - podpisane imieniem i nazwiskiem.
    5. Chusteczki higieniczne – jedno opakowanie na miesiąc.