Dnia 12.06.2023 pojechaliśmy całym przedszkolem do "Zagrody Powroty" w Lipach, gdzie czekały na nas zwierzątka wiejskie, las i śpiew ptaszków oraz piękne widoki. Przedszkolaki miały okazję trzymać w rączkach dwutygodniowe pisklaki, doić krowę i kozę, przejechać się na kucyku a przy okazji dowiedzieć się jak to jest żyć na wsi. Pan Gospodarz zabrał dzieci na urokliwą przejażdżkę wozem, a panie Gospodynie w formie teatrzyku opowiedziały dzieciom o pracy rolnika, młynarza i hodowcy gołębi. Każdy miał możliwość zrobienia i upieczenia własnego ciastka korzennego z mąki razowej, a na koniec dzieci zajadały się pysznymi kiełbaskami z ogniska! "Zagroda Powroty" to miejsce gdzie warto powrócić !

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk