W dniach 26.02-01.03 w Domu Generalnym Braci w Rzymie odbył się Międzynarodowy Zjazd Lasallian - przedstawicieli prowincji europejskich oraz Bliskiego Wchodu. Prowincję polską reprezentowała pani Iwona Arolska, dyrektor administracyjna przedszkola oraz pani Julita Monińska, nauczyciel języka angielskiego ze Szkoły Podstawowej im. Św. Jana de la Salle w Gdańsku.
Wydarzenie poświęcone było lasalliańskiej misji i formacji we współczesnym świecie, wymianie doświadczeń oraz zagadnieniom związanym ze strukturą rejonu.
Pięć dni upłynęło na modlitwie, rozmowach, prezentacjach, warsztatach grupowych, sesjach plenarnych i głosowaniach. Atrakcją okazał się „Ryneczek”, na którym każda z prowincji zaprezentowała informacje na temat swojej działalności, materiały promocyjne, drobne pamiątki, smakołyki a nawet rękodzieło.
Zachęcamy do obejrzenia galerii na naszej stronie, jak też do odwiedzania strony lasalleorg fb. Można tam śledzić informacje z życia szkół, ośrodków, fundacji i inicjatyw lasalliańskich na świecie. https://www.facebook.com/lasalleorg/?locale=pl_PL

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk