21 i 22 marca obchodziliśmy w przedszkolu Światowy Dzień Wody. W tych dniach nasze przedszkolaki odkryły tajemnice wody i jej  znaczenie dla życia ludzi, zwierząt i roślin. W czasie zabaw badawczych sprawdziły rozpuszczalność barwników w  wodzie, co pływa a co w niej tonie, jak zachowuje się woda bez dostępu tlenu, jak wpływa na przedmioty wykonane z różnych materiałów. Rodzice mogli obejrzeć gazetkę i przypomnieć sobie zasady oszczędzania wody oraz włączyć się w plastyczny, rodzinny konkurs "Woda źródłem życia". Po tych ciekawych zajęciach dzieci wiedzą, jak ważną rolę odgrywa woda w życiu człowieka i rozumieją, dlaczego i w jaki sposób należy ją oszczędzać.
Zapraszamy do Galerii zdjęć

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk