W dniach 13-17 maja przeżywaliśmy w naszym Przedszkolu Dni Patrona. Dzieci wzięły udział w zajęciach na temat Św. Jana de La Salle i jego dzieła, przygotowały jego piękne grupowe portrety. W dniu 16 maja zebraliśmy się w Sali trzylatków, aby porozmawiać o pomocnikach Św. Jana de La Salle, czyli Braciach Szkolnych. Dzieci obejrzały krótką prezentację przybliżającą wygląd i życie Braci Szkolnych dawniej oraz współcześnie. Obejrzały przykładowe zdjęcia Braci pracujących na różnych krańcach świata. Spotkanie uwieńczył przygotowany przez Panie i Dzieci wywiad z naszym Bratem Dyrektorem, Piotrem Zielonką. Dzieci zadały Bratu wiele ważnych pytań – na temat jego dzieciństwa, zabaw i zabawek, rodziny oraz tego co lubi robić w czasie wolnym.
Zapraszamy do obejrzenia krótkiego filmiku z tego wydarzenia w zakładce „Nasz Patron”.

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk