W dniach 27-28 maja w Rzymie odbyło się ostatnie w tym roku szkolnym spotkanie Rady Świeckich Lasallian z Rejonu Europy i Bliskiego Wschodu, w którym wzięła udział pani Dyrektor Administracyjny Iwona Arolska. Wnioski tegorocznych prac Rady i zjazdu Lasallian, który odbył się w lutym 2024, to przede wszystkim potrzeba zacieśniania współpracy między prowincjami i podejmowanie kroków w celu centralizacji Regionu. Jednym z zadań na kolejne lata ma być inwestycja w formację i działalność dobroczynną młodych, czyli rewitalizacja wspólnoty Young Lasallians „Młodych Lasallian” z reprezentacją w każdej prowincji.
W dniu 27.05 pani Iwona Arolska odwiedziła zespół szkolno-przedszkolny, Villa Flaminia w Rzymie.
Zapraszamy do Galerii zdjęć

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk