Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

W czwartek 8 czerwca w grupie IV zwanej „pięciolatkami z dołu” odbyło się uroczyste Zakończenie Roku Przedszkolnego połączone z obchodami Święta Rodziny. Dzieci wraz z paniami przygotowały przedstawienie pt. „Kot w butach”. Piękna bajkowa sceneria, wspaniałe stroje i muzyka pozwoliły wszystkim lepiej poznać perypetie zabawnego i sprytnego kota, dzięki któremu biedny młynarczyk stał się księciem. Wszyscy aktorzy wspaniale wcielili się w swoje role, a swoim pięknym występem sprawili, że na twarzach rodziców zagościł promienny uśmiech, ale także zakręciła się w oku niejedna łezka. Całemu przedstawieniu towarzyszyła niezwykle ciepła i rodzinna atmosfera. Na koniec wszyscy nawzajem sobie dziękowaliśmy za cały miniony rok, za cały czas Przedszkola. Dzieci otrzymały dyplom Ukończenia Przedszkola, bryloczek z misiem, książeczkę  oraz pamiątkowy foto album ze wspomnieniami z przedszkolnych czasów.

Jeszcze raz za wszystko dziękujemy, a naszym kochanym przedszkolakom życzymy udanych wakacji i samych sukcesów w szkole.   

Kontakt telefoniczny +48 58 341-98-16
Formularz kontaktowy De La Salle
Jak do nas trafić?Obywatelska 3 , Gdańsk