Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Dnia 27 października odbyła się niezwykle ważna dla nowych dzieci uroczystość Przyjęcia do Wspólnoty Naszego Przedszkola.

Pani Dyrektor powitała serdecznie rodziców i gości oraz podkreśliła w swoim przemówieniu znaczenie wieku przedszkolnego w życiu człowieka i wartość oddziaływań wychowawczych podejmowanych w tym okresie.

Następnie grupa 5 - latków wystawiła przedstawienie "Kim jesteś św. Janie de La Salle?", opowiadające historię życia naszego Patrona.

Po przedstawieniu wszystkie dzieci zaśpiewały na scenie naszą przedszkolną piosenkę "Światełko wiary". Miło było patrzeć na ekspresję naszych trzylatków i ich zaangażowanie w swój pierwszy występ na forum smile

Na koniec jako symboliczny znak powitania w naszej Wspólnocie, dzieci przyjęły z rąk Dyrektora Szkół - br. Janusza wizerunek św. Jana de La Salle a z rąk Pani Dyrektor tekst "Prośby dziecka" J. Korczaka, którą następnie przekazały rodzicom.

Po uroczystości wszyscy zgromadziliśmy się przy suto zastawionym stole przygotowanym przez rodziców i przedszkole.

Dziękujemy najstarszej grupie za piękne przedstawienie, natomiast wszystkim rodzicom za przybycie na uroczystość i przygotowanie tak wielu pysznych ciast smile