Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

Dnia 10 października gościliśmy w naszym przedszkolu Teatr Qfer z niezwykłym przedstawieniem podczas którego dzieci miały okazję poznać legendy z naszego regionu. Dyl Sowizdrzał razem z Kramarką Barbarką, która zachęcona pysznym jabłuszkiem ze straganu zgodziła się pomóc Dylowi i zagrać w jego przedstawieniu, przenieśli nas w krainę legend i baśni.

Poznaliśmy legendę o Dylu Sowizdrzale, Krasnoludkach z Cygańskiej Górki, legendę o flądrze oraz legendę pt.: "Dlaczego morze jest słone?"

Nieoczekiwanie pojawia się również góral ze stadem owiec. Aktorzy w zabawny i ciekawy sposób opowiadają historie, które uczą, bawią i ciekawią oraz w sposób przystępny dla dzieci przekazują regionalne powiastki.

Z niecierpliwością czekamy na kolejne przedstawienia!