Tel: 58 341-98-16. Przedszkole jest czynne od poniedziałku do piątku w godzinach 6:30-17:00.

9.XI.2017r. Kraina Wyobraźni (4 latki) rozpoczęła projekt ,,Kolorowe dni – kolorowe ciekawostki’’. W tym dniu wszystkie dzieci były ubrane w kolorze pomarańczowym. Bohaterem tego dnia była WIEWIÓRKA. Oglądając prezentację dzieci zdobyły informacje o życiu, zwyczajach i trybie życia naszego bohatera. Dowiedziały się, że jesienią można często spotkać to rude zwierzątko. Na ścieżkach leśnych i w parku, umykają wśród gałęzi, z orzeszkiem w pyszczku, robiąc zimowe zapasy. Tego dnia zabawy miały kolor pomarańczowy. Szukaliśmy przedmiotów w tym kolorze, pomagaliśmy wiewiórce zbierać zapasy na zimę, rzucając kostką i przeliczając ilość orzechów. Dzieciom bardzo spodobała się zabawa w kole ,,Orzeszki’’.
Na zakończenie przedszkolaki wykonały pracę plastyczną z wiewiórką w roli głównej.